Сигнал №1295

ID1295

Повредено осветително тяло на улично осветление

Начало02.05.2020

Неработещо улично осветление

Подаден от: Борис Меразчиев

Място/адрес: ул.Средна гора №1

Описание: Господа, От месеци осветителното тяло на с/и ъгъл на гаражните клетки южно от блока на адрес ул.Средна гора №1 не работи. Освен това, клоните на съседните дървета почти го закриват. Моля, да се направи необходимото за да може това осветително тяло да започне отново да изпълнява предназначението си...

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 03.06.2020 17:00   Време текущ статус: -3 дни

Прикачени файлове

  История на промените

  • 03.05.2020 00:01
    Уважаеми Г-н Меразчиев, Вашият сигнал е насочен към фирмата поддържаща уличното осветление.

  Всички видове сигнали