Сигнал №1290

ID1290

Сухи и опасни клони на дървета

Начало02.05.2020

Предложение

Подаден от: Иван Иванов

Място/адрес: Ул. Генерал Гурко -20

Описание: От 15 години клоните на дърветата в участъка ул Гурко 20 не са пипани.Има сухи клони които опират в фасадите на сградите и удрят стъклата.Може да счупи стъкло и да нареже пешеходци.Има и сухи и висящи клони.Ако паднат може да наранят пешеходци.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 14.05.2020 00:00   Време текущ статус: -24 дни

Прикачени файлове

  История на промените

  • 04.05.2020 08:50
    Предадено на звено ОКД.

  Всички видове сигнали