Сигнал №1275

ID1275

Паднало дърво в езеро

Начало29.04.2020

Паднало дърво

Подаден от: Stoyan Stoyanov

Място/адрес: ул. „Хан Аспарух“ 50, 6008 кв. Бедечка / Градински, Стара Загора, България

Описание: Здравейте, от управата на Парк-Хотел "Стара Загора" подаваме сигнал за паднало дърво във водата на езеро "Загорка" под северния мост.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 29.04.2020 00:00   Време текущ статус: -39 дни

  История на промените

  • 29.04.2020 16:26
    Предадено на звено „ОКД“

  Всички видове сигнали