Сигнал №1274

ID1274

Пътна настилка спирка авт.51

Начало29.04.2020

Опасна улична дупка

Подаден от: Климентина Попова

Място/адрес: Кв Индустриален, ул.Индустриална 61 обръщало автобус 51

Описание: Две дупки, които вече заемат половината платно по линия на автобус 51 на спирката и обръщалото пред Траяна 91 и Петролна база ЗАРА

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 30.05.2020 14:37   Време текущ статус: -7 дни

  История на промените

  • 29.04.2020 19:13
    Сигналът е предаден към отдел Строителство.

  Всички видове сигнали