Сигнал №1273

ID1273

Ул Метрополит Методи Кусев

Начало29.04.2020

Паднало дърво

Подаден от: Климентина Попова

Място/адрес: Ул Методи Кусев

Описание: Неокосени тревни площи по продължението на двойния тротоар от Ул Столетов до парк аязмото и увиснали клони на липите, които затрудняват видимостта по улицата и в двете посоко

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 29.04.2020 00:00   Време текущ статус: -39 дни

  История на промените

  • 29.04.2020 13:37
    Предадено на звено "ОКД"

  Всички видове сигнали