Сигнал №1271

ID1271

Относно ремонт на пътна настилка и издухването на праха

Начало28.04.2020

Подаден от: Петър Улянов

Място/адрес: Пресечката на бул.Симеон Велики и ул М-р Кавалджиев южно от Симеон Велики

Описание: На ул.М-р Кавалджиев се извършва ремонт на пътната настилка. От 27 04 до днес рабонтиците на фирмата издухват периодично праха на пътя без да оросяват с вода. Вследствие на това във въздуха се вдига невъобразима мръсотия. Днес 28.04 в 11.45ч отново всичко се повтори и се принудих да заснема безобразията които върши фирма-Трейси. Забелязъл съм че това при нея е практика и при други ремонти.В нормални условия това е недопустимо, а в условия на пандемия още повече. Нужни са сериозни санкции!

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 28.04.2020 00:00   Време текущ статус: -40 дни

Прикачени файлове

  История на промените

  • 28.04.2020 13:22
    Вашият сигнал е предаден към отдел "Инвеститорски контрол".

  Всички видове сигнали