Сигнал №1245

ID1245

опасно дърво

Начало16.04.2020

Подаден от: Женета Михова

Място/адрес: ул. „Цар Иван Асен II“ 21А, 6002 кв. Славейков, Стара Загора, България

Описание: Относно: Орех, засаден в опасна близост до сградата - до вх.0/юг/ на Цар Иван Асен II, 21. Орехът е засят от съсед на неподходящо място и застрашава прилежащите мазета, основите на сградата, тротоарната пътека и създава неудобства. Живущите ще бъдем благодарни за навременните мерки по отстраняването му.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 30.04.2020 13:34   Време текущ статус: -37 дни

Прикачени файлове

  История на промените

  • 21.04.2020 10:10
    Предадено на звено ОКД.

  Всички видове сигнали