Сигнал №1243

ID1243

счупени клони

Начало16.04.2020

Подаден от: Женета Михова

Място/адрес: ул. Цар Иван Асен II, 21

Описание: Здравейте! Поздравления за създадената облекчена връзка с екипа ви! Настоящият сигнал е по повод счупени клони на липи от миналогодишната буря. Мястото е ул. Цар Иван Асен II, 21 в обсега между ул. Бр. Жекови и бул. Славянски - до гаражите . В близост има стара липа, която изглежда съхне. Когато е разлистена скрива уличното осветление, а в клоните й преминават ел.кабелите за и това я прави опасна. Молбата ми е, ако е възможно, да бъде премахната, за да посадим др. дръвче или поне опасните клони

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 30.04.2020 00:00   Време текущ статус: -38 дни

Прикачени файлове

  История на промените

  • 21.04.2020 10:09
    Предадено на звено ОКД.

  Всички видове сигнали