Сигнал №1183

ID1183

Светещи маркировки и настилки в неосветени паркове и улици

Начало26.03.2020

Предложение

Подаден от: Галин Лаговски

Място/адрес: ул. „Хаджи Димитър Асенов“ 732, 6002 Петко Енев, Стара Загора, България

Описание: Светещи (луминесцентни и флуоресцентни) бои, произведени на основата на луминофор, луминесцентни и флуоресцентни пигменти. 30 мин. контакт с източник на естествена или изкуствена светлина се зарежда и я отдава (свети) в тъмното в продължение на 6-8 часа.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 09.04.2020 00:00   Време текущ статус: -59 дни

  История на промените

  • 27.03.2020 00:00
    Сигналът е предаден чрез email към -„ Пътно Строителство“

  Всички видове сигнали