Сигнал №1181

ID1181

Настилка за подмяна на външно стълбище.

Начало26.03.2020

Предложение

Подаден от: Галин Лаговски

Място/адрес: ж.к. Три чучура-Север 85, 6013 Три чучура - Север, Стара Загора, България

Описание: Настилка за подмяна на външно стълбище,което не е отразено със скица в административния план на града като съществуващо,но изградено върху общински терен.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 09.04.2020 00:00   Време текущ статус: -59 дни

Прикачени файлове

  История на промените

  • 27.03.2020 00:06
    Сигналът е предаден чрез email към - „Инв. контрол“

  Всички видове сигнали