Сигнал №1162

ID1162

Автомобил без рег. номера

Начало19.03.2020

Изоставен автомобил

Място/адрес: ул. ген. Стефан Тошев 2

Описание: Червен автомобил без рег. номера на паркинга до трафопоста на ул. ген. Стефан Тошев 2.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 26.03.2020 13:32   Време текущ статус: -72 дни

  История на промените

  • 20.03.2020 10:53
    Сигналът е предаден към Общинска полиция.
  • 20.03.2020 07:22
    Предадено на екип Инспекторат.

  Всички видове сигнали