Сигнал №1129

ID1129

Шахта

Начало09.03.2020

Опасна улична дупка

Подаден от: Стефани Барутова

Място/адрес: училище Васил Левски срещу градинката на Алана

Описание: Опасна улична шахта

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 25.03.2020 00:00   Време текущ статус: -74 дни

  История на промените

  • 10.03.2020 07:38
    Предадено на звено „ОКД“.

  Всички видове сигнали