Сигнал №1124

ID1124

Самоделен "улучен фитнес"

Начало05.03.2020

Място/адрес: Стара Загора, ул. Августа Траяна 23, 6004 Център, Стара Загора, България

Описание: В градинката, южно от ул. "Агуста Траяна" №22, има саморъчно направени, необезопасени, съоръжения уличен фитнес. За допълнително укрепване са забити метални тръби в близкото дърво тип "Липа" /сн.Picture_2020_03_05T14_12_05_418Z.jpeg/. Освен шума и мръсотията, които се "генерират" от използващите лостовете, се вземат камъни от подпорната стена, което създава опасност от разрушаването й. Моля за Вашето съдействие съоръжението да бъде премахнато.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 30.04.2020 00:00   Време текущ статус: -38 дни

  История на промените

  • 05.03.2020 23:38
    Сигналът е предаден към Отдел "Контрол по ЗУТ".

  Всички видове сигнали