Сигнал №1109

ID1109

Детска площадка

Начало27.02.2020

Подаден от: Станиела Бончева

Място/адрес: ул. „12-ти пехотен полк“ 4А, 6008 кв. Васил Левски, Стара Загора, България

Описание: За съжаление децата ни не могат да ползват съоръжението по предназначение, т.к то е по-скоро събирателно място за животински екскременти, които се разнасят И из площадката. Принудени сме да налагаме забрани,защото колкото и старателно да почистваме игралното поле, то на следващия ден положението е същото. Би ли могло да се бетонира/премахне пясъка и да се покрие с някакъв вид мека настилка, изкустевена трева(която и ние бихме могли да осигурим)? Лек ден

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 17.03.2020 00:00   Време текущ статус: -82 дни

  История на промените

  • 27.02.2020 15:42
    Сигналът е предаден на звено ОКД.

  Всички видове сигнали