Сигнал №1100

ID1100

Безопасно пресичане

Начало25.02.2020

Предложение

Място/адрес: ул. „Иван Вазов“ 20, 6008 кв. Бедечка / Градински, Стара Загора, България

Описание: Здравейте, Моята молба е свързана с безопасността относно пресичане на скоро ремонтираната ул. Иван Вазов. Лично аз като пешеходец и шофьор, който слага безопасността на първо място мисля, че пешеходнта пътека до магазин Лидл и до кучешката градина с магазин Кауфланд би било изключително безопасно ако са от възвишен тип (легнал полицай). Целодневно съм ставал свидетел на неспазване на ограничението за скорост от шофьорите по улицата и мисля че това е много ефективен начин.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 25.02.2020 17:00   Време текущ статус: -102 дни

  История на промените

  • 26.02.2020 00:21
    Уважаеми Г-н Иванов, Вашият сигнал е насочен по компетентност към отдел "Пътно строителство" на Община Стара Загора.

  Всички видове сигнали