Сигнал №1060

ID1060

неработеща лампа от уличното освтление

Начало07.02.2020

Неработещо улично осветление

Подаден от: Атанас Матев

Място/адрес: ул.Цар Иван-Асен Втори 115

Описание: Уличната лампа пред "Медицински център Хирургия - Матев" не работи.

  Статус: Приключен   Присъединени: 0
Оценка: 5 от 1 потребител

  История на промените

  • 14.07.2020 14:23
    Уважаеми Г-н Матев, уличната лампа е отремонтирана.
  • 08.02.2020 00:13
    Предадено на отдел Строителство.

  Всички видове сигнали