Сигнал №1053

ID1053

Липсващи елементи от конструкция на беседка вследствие на силния вятър на 05.02.2020 година

Начало06.02.2020

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Преслав Станчев

Място/адрес: ул. „Бяло море“ 3, 6002 Стара Загора Център, Стара Загора, България

Описание: Липсващи елементи от конструкция на беседка вследствие на силния вятър на 05.02.2020 година!

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 11.02.2020 00:00   Време текущ статус: -117 дни

Прикачени файлове

  История на промените

  • 07.02.2020 08:33
    Сигналът е предаден на звено "ОКД".

  Всички видове сигнали