Сигнал №1032

ID1032

Застрашаващ пешеходците клон

Начало28.01.2020

Паднало дърво

Подаден от: Елена Енчева

Място/адрес: ул. „Свети Княз Борис“ 73А, 6000 Стара Загора Център, Стара Загора, България

Описание: Второто дърво от страна на радиото по посока Операта е с голям счупен клон,който е възможно да падне върху някой от пешеходците.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 29.01.2020 21:00   Време текущ статус: -129 дни

  История на промените

  • 28.01.2020 14:52
    Сигналът е предаден на Звено "Озеленяване и комунални дейности".

  Всички видове сигнали