Сигнал №1018

ID1018

опасно изгнило дърво

Начало18.01.2020

Паднало дърво

Подаден от: Тодор Стоянчев

Място/адрес: гр. Стара Загора, ул. Христо Смирненски 80

Описание: Здравейте, пред адрес Стара Загора, ул. Христо Смирненски 80 се намира стар, изгнил орех с много дупки в стъблото. Дървото е силно наклонено и може да падне върху някоя от колите под него. Намира се точно до паркоместа за коли и до павирана улица, по която всеки ден минават много хора. Моля вземете мерки за неговото отстраняване.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 27.01.2020 00:00   Време текущ статус: -132 дни

Прикачени файлове

  История на промените

  • 20.01.2020 08:54
    Предадено на звено "ОКД" - Г. Русев.

  Всички видове сигнали