Сигнал №1002

ID1002

Счупена/пропаднала решетка на улична шахта

Начало13.01.2020

Опасна улична дупка

Подаден от: Гено Господинов

Място/адрес: ул. „Генерал Столетов“ 82А, 6001 Стара Загора Център, Стара Загора, България

Описание: Счупена/пропаднала решетка на улична шахта

  Статус: В процес   Присъединени: 1
  Срок текущ статус: 21.01.2020 11:00   Време текущ статус: -137 дни

Прикачени файлове

  История на промените

  • 13.01.2020 16:27
    Вашият сигнал е предаден към звено ''ОКД''

  Всички видове сигнали