Сигнали

Филтър за сигнали

ID534

Лошо осветление

Начало07.07.2019

Поради не орязаните клони на дърветата,уличното осветление е в короната на дърветата,а улицата е тъмна

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 30.07.2019 00:00   Време текущ статус: -313 денa

ID421

Дърво вместо кош за смет

Начало29.05.2019

Зад блока има огромно бадемово дърво по което от известно време ,някой от високите етажи на блока изхвърля боклука си -мръсни мокри кърпи , всякакъв боклук дори цели торби пълни с такъв!Това е просто ужасно -живея на 3 етаж боклука е почти на терасата ми дори пада такъв по тялото на климатика ми !Надявам се да се вземат бързи и адекватни крути мерки по въпроса!

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 10.06.2019 00:00   Време текущ статус: -363 денa

ID369

Опасно дърво

Начало05.05.2019

Дървото е вече се е наклонило към жилищната сградата и има опасност да падне върху нея.Моля,да се предприемат мерки.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 16.05.2019 00:00   Време текущ статус: -388 денa

ID207

Опасни дървета

Начало15.01.2019

Втори път пускам сигнал за опасни дървета на улица Пирин и Козлодуй. Падат клони, нанасят щети върху МПС, какво трябва да се направи за да се обърне внимание? Дърветата имат счупени клони, при силен вятър стават изключително опасни. Молим за максимално бързи мерки.

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 31.01.2019 00:00   Време текущ статус: -493 денa

ID80

Изсъхнали клони

Начало25.10.2018

Моля за съдействие,пред блока ни има липови дървета които са с опасно изсъхнали клони.Моля да изпратите екип който да ги отстрани защото ако те паднат може да наранят хора и автомобилите под тях

  Статус: В процес   Присъединени: 0
  Срок текущ статус: 02.11.2018 00:00   Време текущ статус: -583 денa